30

Maj

Harmonogram konkursu RoboExe - dzień 1

08:00 - 08:30
PLC Expert - Rejestracja finalistów kategorii uczeń
Rejestracja uczestników przy recepcji w budynku Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności PWSIP ul. Akademicka 1.
08:30 - 09:30
PLC Expert - Finał w kategori uczeń
Finał konkursu PLC Expert w laboratorium Automatyki i Robotyki WINZ PWSIP. Sala C1.12.
10:00 - 10:30
PLC Expert - Rejestracja finalistów kategorii student
Rejestracja uczestników przy recepcji w budynku Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności PWSIP ul. Akademicka 1.
10:30 - 11:30
PLC Expert - Finał w kategori student
Finał konkursu PLC Expert w laboratorium Automatyki i Robotyki WINZ PWSIP. Sala C1.12.
10:00 - 11:00
Gaming Cup - Rejestracja
Rejestracja uczestników przy recepcji w budynku Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności PWSIP ul. Akademicka 1.
11:30 - 12:00
Gaming Cup - Losowanie drużyn
Losowanie drużyn do grup rozgrywek gry FIFA 19. Aula A1.24.
12:00 - 14:30
Gaming Cup - Mecze fazy grupowej
Aula A2.4.
15:00 - 16:00
Gaming Cup - Mecze fazy pucharowej
Aula A2.4.
16:30 - 17:30
Gaming Cup - Mecze finalowe o 3 i 1 miejsce
Aula A2.4.

31

Maj

Harmonogram konkursu RoboExe - dzień 2

08:00 - 08:30
Code Masters - Rejestracja uczestników
Rejestracja uczestników przy recepcji w budynku Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności PWSIP ul. Akademicka 1.
08:30 - 11:30
Code Masters - Konkurs
Konkurs programistyczny w dwóch salach jednocześnie dla każdej kategorii oddzielnie. Sala B2.8 - kategoria uczeń, sala B2.9. kategoria student.
08:00 - 10:00
Robot Challenge - Rejestracja
Rejestracja uczestników przy recepcji w budynku Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności PWSIP ul. Akademicka 1. Podczas rejestracji uczestnicy konkurencji Lego Sumo i Lego Sumo Junior losują grupy i numery startowe niezbędne do kolejności walk robotów.
10:00 - 12:00
Robot Challenge - Próby torów
Czas do wykorzystania na testy torów w konkurencjach: Escape from labytinth, Line Follower, Straight Driveway.
12:00 - 16:00
Robot Challenge - Konkurs
Rozegranie konkurecji zawodów Robot Challenge: Line Follower, Line Follower Junior, Escape from Labyrithm, Lego Sumo, Lego Sumo Junior, Straight Driveway.
13:00 - 14:00
Robot Challenge - Publiczne prezentacje konstrukcji
Prezentacje na scenie w auli A2.4 konstrukcji uczestników konkurencji Free Style Presentation.
13:00 - 14:30
Robot Challenge - Głosowanie puliczności
Głosowanie publiczności na konstrukcje uczestników konkurencji Free Style Presentation.
16:00 - 17:00
Gala wręczenia nagród
Wręczenie nagród dla zwycięzców w konkursach i zawodach: PLC Expert, Gaming Cup, Code Masters i Robot Challenge. Aula A2.4.